Prekių katalogas

Apie mus

 •            Dėkoju, kad apsilankėte mano elektroninėje parduotuvėje. 

                 Esu Vaida. Kosmetologė.   Mano kredo : Pažink tai, ką darai,
                                                                                         Mėk tai, ką darai,
                                                                                         Tikėk tuo , darai. 

                                                                                                  ( Wilas Rogersas )

                Sąžiningumas, draugiškumas, meilė darbui – tai svarbiausios savybės lydinčios mane jau dvidešimt metų grožio srityje. Grožio samprata man – tai vidinis ir išorinis grožis, kuris slypi giliai mūsų esybėje. Dirbdama, spręsdama odos problemas visada ieškau problemos giliau, kadangi, visos mūsų emocijos, išgyvenimai, patyrimai – atsispindi išorėje, mūsų odoje, pasireikšdami bėrimais, uždegimais, dermatitais, priešlaikiniu odos senėjimu ir kt. Tam į pagalbą visada pasitelkiu eterinius aliejus. Aš juos vadinu gamtos dovana žmonijai. Jie lyg prisiliestų prie mūsų. Jie išlaisvina, pakylėja vienu metu, padeda paleisti užsistovėjusią energiją.
                    Visada žavėjausi natūraliu gyvenimu, gydimu, ir žinoma natūraliomis grožio priemonėmis. Taip metai iš metų atėjo ir bandymas maišyti aliejus po to ir kokį kremą išsukti. Tam visada ieškau tikrų, kokybiškų, patikimų gamintojų.
                      Viduje gyvena jausmas , lyg būčiau tarpininkas tarp gamintojo ir vartotojo. Kad aš privalau atrinkti, kaip filtras perfiltruoti, patikrinti ar gali mano klientė tai naudoti.
                      Perkėlusi dalį savo veiklos į elektroninę erdvę , bandau sudėti viską, kas reikalinga žmogui atkurti tai vidinei energijai,  išlikti gražiai, nesenti.   Kasdieninės priemonės veidui ir kūnui – tik natūralios, gydančios, patikimos.
                     Dėl to ir pasivadinau - Kvapų vaistinė

   

  Pagarbiai

  KVAPŲ VAISTINĖ