Prekių katalogas

Melisa vaistinė

 • Kraunamos nuotraukos
 • Poveikis sąmonei

  Teigiamai veikdamas protą ir sielą turi teigiamą poveikį, ramina ir kelia nuotaiką. Šalina energinius blokus, sukuria galimybę švelniai išeiti iš šoko, panikos ir isterijos būsenų. Padeda susitvardyti, žadina optimizmą.


  Poveikis kūnui

  Melisos mažina kraujospūdį, ramina per dažną kvėpavimą ir širdies mušimą, todėl jos tinka ištikus šokui. Naudingas kraujotakai ir išsklaido nuovargį. Melisos reguliuoja ir normalizuoja menstruacijų ciklą, malšina jų sukeltus skausmus, tonizuoja gimdos funkcijas. Eterinis melisos aliejus nuramina skrandį, normalizuoja virškinimą, slopina pykinimą, neleidžia kauptis dujoms, švelnina dispepsiją, palengvina dizenterija sergančiųjų būklę. Mažina karščiavimą, galvos skausmus, net migreninius. Yra veiksmingas repelentas, neutralizuoja vabzdžių įkandimus. Padeda sergant astma, normalizuoja kvėpavimą. Melisų aliejus yra išskirtinė kūno ir sielos raminimo priemonė. Tai vienas iš dviejų aliejų, naudojamų alergijai gydyti, ir visai nesvarbu, ar jos požymis yra odos bėrimas, ar kvėpavimo sutrikimas.


  Poveikis odai

  Stabdo kraujavimą iš žaizdų, gydo grybelį. Aliejų reikėtų naudoti labai atsargiai, nes jis gali sudirginti odą, tačiau daugiau atskiestas melisų aliejus yra labai vertingas, ypač tinka egzemai ir kitoms odos problemoms gydyti. Eterinis melisos aliejus palankiai veikia greitai riebaluotis linkusius plaukus, padeda nenuplikti.


  Šalutinis poveikis

  Per didelės dozės gresia odos sudirginimu. Šis eterinis aliejus skatina menstruacijas, todėl nėščiosioms jo patariama vengti.