Prekių katalogas

Propolio tinktūra (30ml)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Imuninei sistemai
  Maisto papildas

  Istorinis koncentruotas Propolis yra išpilstytas į siaurakaklius buteliukus. Ypač stiprus ir veiksmingas dėl to vadinamas “intensyviu”. Propolis yra sudėtinė medžiaga, kurioje yra aukštas bioflavonoidų (antioksidantų), vitaminų ir mineralų lygis, kas ir yra šios propolio tinktūros pagrindas. Padeda išlaikyti organizmo apsaugą bei įveikti kasdienius iššūkius. Propolis teikia apsaugą ne tik bitėms, bet ir žmogui. Antibakterinės propolio savybės gali paversti jį tobulu imuninės sistemos sąjungininku. Stipri propolio tinktūra yra intensyvus natūralių antioksidantų ekstraktas sudarytas iš flavonoidų ir fenolio rūgšties tarp kitų, turinčių priešuždegiminių ir antivirusinių savybių, padeda sustiprinti natūralią organizmo gynybą žiemos metu.

  INGREDIENTAI: Propolio ekstraktas (16 aktyvių medžiagų), tirpiklis: alkoholis ir vanduo. Be medaus.

  IVAIRIAPUSIS NAUDOJIMAS: Dažniausiai vartojama viena pipetė 1 – 3 kartus per dieną. Vienas pipetės paspaudimas lygus vidutiniškai 30 lašų. Karštam žiemos gėrimui pasigaminti, įpilkite lašelius į vieną iš mūsų žolelių arbatų – atsipalaiduosite.

  Nuo skausmo burnos ertmėje (jautrios dantenos, opos…): gali būti naudojamas burnai skalauti grynas arba sumaišytas su vandeniu.

  Nuo gerklės skausmo: keletą lašų sumaišyti su vandeniu ir gargaliuoti. Arba įlašinti kelis lašus tiesiai į gerklę.

  Imuninei sistemai palaikyti: sumaišyti lašelius su arbatiniu šaukštu medaus, ar užpilti ant cukraus kubelio, ant duonos riekelės ar sausainio.

  Įsipjovus ar kai yra aknė, žaizdoms ir odos uždegimams: tepti tiesiai ant odos ir įmasažuoti. Gali skaudėti, bet po to dezinfekuos ir sukels nejautrą.

  ĮSPĖJIMAS
  Nevartoti tiems, kas yra alergiškas bet kuriam ingredientui. Tai nėra subalansuotos dietos ar sveikos gyvensenos pakaitalas. Nevartoti nėščiosioms ir vaikams iki trijų metų. Vengti kontakto su akimis. Saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Neviršyti rekomenduojamo kiekio.

  sans
  BE GMO / BE PARABENŲ / BE FENOKSIETANOLIO / BE SINTETINIŲ DAŽIKLIŲ / BE SINTETINIŲ KVAPIKLIŲ / BE NAFTOS CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ / BE PEG / BE PROPILENO GLIKOLIO / NEBANDYTA SU GYVŪNAIS
  Sustiprinkite savo imuninę sistemą su šia Pradine Tinktūra. Koncentruotas, daugiau nei 18 % išskirtinai grynas prancūziškas propolis – protėvių preparatas padės jusų kūnui išlikti sveikam. Nepaprastos propolio savybės, nuostabi daugiafunkcis produktas naudojamas gerklės, burnos higienai palaikyti, organizmo atstatymui, padeda virškinimui ar bet kokioms odos ligoms.

  texture
  Tekstūra: Spiritinis fluidas, gali liptiprie odos ir ją dažyti, dėl propolio į spigliuotį panašios kilmės.

  scent
  Kvapas: Spiritinis su propolio aromatu (balzamo, medienos).

  taste
  Skonis: Alkoholis suteikia lengvą kartumą, o propolis – lengvas žemiškas natas ir šiltą pojūtį su pipirų skoniu.

  content
  Pakuotė: 30 ml spaudžiamas buteliukas su aplikatoriaus antgaliu.

  opening
  SUVARTOTI PER: 30 mėnesių.

  bio
  100% natūralus!

  france
  Pagaminta Prancūzijoje