Prekių katalogas

Ultra gryno propolio kapsulės (80 kaps.)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Grynas propolis
  Valančios savybės
  Maisto papildas
  Ultra propolio kapsulės yra vertinga pagalba kai sutrinka vidinė terpė. Sudėtyje yra ypač koncentruoto propolio (99% grynas mikronizuotas propolis (PPM 30), ši formulė sukurta specialiai “sunkiems atvejams”. Dar vadinamas “propolio skalpeliu”. Propolis pasižymi nuostabiomis organizmą valančiomis savybėmis.

  INGREDIENTAI
  99% grynas mikronizuotas propolis (PPM 30). (įskaitant maisto priedus: kukurūzų krakmolas iš ekologinio ūkininkavimo ir žaliasis molis, anglis (1%), kapsulės apvalkalas: želatina ir vanduo.
  Kaip visi mūsų milteliai, propolis yra visiškai išvalytas nuo priemaišų: tiktai aktyvios sakų dalelės yra išsaugotos. Kapsulės yra lengvai įsisavinamos ir 100% veiksmingos (kas yra neįmanoma paprasto nevalyto propolio atveju ir neapdoroto kaip kad paprastai yra randamas).

  REKOMENDUOJAMS VARTOJIMAS
  Gerkite 8 kapsules per dieną užgerdami stikline vandens (4 kapsulės prieš du pagrindinius valgius). Vieno mėnesio gydymui rekomenduojama suvartoti 3 pakuotes.

  ĮSPĖJIMAS
  Neduoti vaikams mažesniems nei 3 metai. Nevartoti nėščioms moterims ir jei yra alergija bet kokiems bičių produktams. Tai nėra subalansuotos mitybos ar sveikos gyvensenos pakaitalas. Saugoti nuo vaikų. Neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Laikyti sausoje vėsioje vietoje.

  PAKUOTĖ: 377 mg užsandarintas indelis (80 kapsulių)
  SUVARTOTI PER: 36 mėnesius
  PAGRINDINIS EKSTRAKTAS: EADP – tirštas alkoholinis propolio ekstraktas.